Karrier

Legyen a Neuraxpharm Hungary Kft. fiatalos csapatának tagja!

Patikalátogatót keresünk étrendkiegészítők forgalmazására országosan azonnali kezdéssel.

Főbb feladatok, munkák:

    • Kapcsolattartás az adott területen lévő patikákkal
    • A cég készítményeinek ismertetése
    • Értékesítés támogatás
    • Közreműködés a sales és promóciós programok végrehajtásában
    • A cég képviselete szakmai konferenciákon

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Jó kommunikációs-, és érdekérvényesítő képesség
    • Kiemelkedő eladási-, és tárgyalási készség
    • Sikerorientált, kitartó személyiség
    • B - kategóriás gépjárművezetői engedély
    • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

    • Kellemes munkahelyi légkör
    • Versenyképes juttatási csomag
    • Kreatív, változatos feladatok
    • Kihívásokkal teli munka egy sikeres, dinamikus csapatban

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér,céges autó,mobiltelefon,szakmai tréningek

Önéletrajzokat a vitanyi@svus.hu, joszkin@svus.hu e-mail címekre várjuk.